O nas

ESPE – Twoja ulubiona marka zasilaczy

Marka zasilaczy i kabli przyłączeniowych ESPE istnieje na rynku od 2006 r. Już od ponad 16 lat zasilacze ESPE wykorzystywane są przez czołowych producentów elektroniki powszechnego użytku w Europie i niezawodnie dostarczają energię elektryczną do wymagających urządzeń w branżach i aplikacjach takich jak IT i telekomunikacja, precyzyjna aparatura pomiarowa, kasy fiskalne, sprzęt radiokomunikacyjny oraz do urządzeń konsumenckich: smartfonów, tabletów oraz monitorów.

ESPE to producent i dystrybutor wysokiej jakości zasilaczy impulsowych oraz kabli zasilających niskiego napięcia. Głównym celem marki jest dostarczenie produktów wysokiej jakości, spełniających światowe normy i w konkurencyjnych cenach. Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych, szeroka oferta produktowa, umożliwia wprowadzanie innowacyjnych produktów i zapewnia możliwość dobrania rozwiązania optymalnie pasującego do potrzeb.

Marka ESPE jest najkorzystniejszym wyborem w wielu zastosowaniach. Jednostki te łączą w jednym produkcie unikatową kombinację wyjątkowych funkcjonalności: wysoką sprawność konwersji energii elektrycznej, jakość i niezawodność oraz niewielkie wymiary przy przystępnej konkurencyjnej cenie, bezpieczeństwie i trwałości.

ESPE to marka, która zyskuje zaufanie klientów

zapewniając wiele korzyści takich jak:
  • zasilacze ESPE dostarczane są ze szczegółową dokumentacją w języku polskim i angielskim
  • parametry zasilaczy są kontrolowane w laboratorium firmy pod kątem zgodności wartości rzeczywistych z deklarowanymi, po to, aby dać klientom pewność, że produkt spełnia ich wymagania, zapewnić powtarzalność parametrów i aby jakość deklarowana pokrywała się z rzeczywistą,
  • działanie zasilaczy ESPE jest kontrolowane w komorze klimatycznej w skrajnych warunkach środowiskowych, dzięki czemu jednostki te pracują niezawodnie przez wiele lat, także w zastosowaniach profesjonalnych,
  • zasilacze badane są pod kątem zachowania bezpieczeństwa elektrycznego w zakresie wykraczającym poza wymagania nakładane przez normy, jak EN62368,
  • zasilacze ESPE badane są pod kątem spełnienia wymagań norm kompatybilności elektromagnetycznej,
  • Zasilacze ESPE charakteryzują się wysoką sprawnością konwersji energii elektrycznej i małą wartością mocy pobieranej z sieci bez obciążenia. Ich parametry w tym zakresie wykraczają poza minimalne normy wyznaczane przez Dyrektywy Europejskie związane z Ekoproduktem.

Zasilacze marki ESPE charakteryzują się najlepszym na rynku stosunkiem wartości do ceny stanowiąc rozsądną propozycję dla każdego, kto jest zainteresowany zapewnieniem dla swojego urządzenia pewnego źródła energii bez konieczności przepłacania.

W ofercie ESPE dostępne są zasilacze na napięcia wyjściowe od 5 do 24V i prądy znamionowe od 0,2 do 10 A, co pokrywa większość potrzeb rynkowych. Szeroka gama obudów (wtyczkowe, biurkowe, na szynę DIN), kolorów a także długości przewodów DC i wtyków zapewnia możliwość dopasowania zasilacza ESPE do każdego urządzenia na rynku.

Nasza oferta
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024
Wykonanie The First