| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 24 V |
| Znamionowy prąd obciążenia | 0,75 A |
| Znamionowa moc wyjściowa | 18 W |
| Znamionowy zakres napięć wejściowych | 100-240 VAC |
| Maksymalny pobór mocy bez obciążenia | 0,1 W |
| Maks. wartość napięcia tętnień i szumów w napięciu wyj. | 120 mVp-p |
| Zabezpieczenia wejścia | OVP, UVP |
| Zabezpieczenie wyjścia | OCP (110-140%), SCP, OVP |
| Zakres temperatur pracy | Od –5 do +40ºC |
| Zgodność z normami w zakresie bezpieczeństwa | EN62368-1:2020+A11:2020 |
| Zgodność z normami w zakresie EMC | EN55032 Klasa B; EN61000-4-2 (8/6 kV), -4-4 i -4-5 (1 kV) |
| Wymiary | 56 × 28 × 42 mm |
| Waga | 75 g |
| Standardowe wykonanie przyłącza wyjściowego | DC-211 DC Jack prosty 2,1 × 5,5 × 10 mm – plus w środku |
| Przyłącze wejściowe | Wtyczka EU |
| Długość kabla wyjściowego | 1,5 m, AWG24 |