| Nazwa parametru | Wartość |
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 12 V (regulacja trymerem 12 – 14,2 V) |
| Znamionowy prąd obciążenia | 5 A |
| Znamionowa moc wyjściowa | 70 W (łącznie z ładowaniem) |
| Napięcie akumulatora (bufor) | 12 V (ładowanie 13,8 V / 0,5 A) |
| Rekomendowany akumulator | 7 – 18 Ah (kwasowo-ołowiowy/żelowy) |
| Funkcje UPS | Automatyczne przełączanie na baterię, ochrona przed głębokim rozładowaniem (odcięcie przy 10 V) |
| Sygnalizacja statusu | Diody LED (Zielona: Sieć AC / Czerwona: Bateria) |
| Dopuszczalny zakres wejściowy | 90 – 264 VAC |
| Sprawność konwersji | 88% |
| Zabezpieczenia wyjścia | OCP (Hiccup 120-140%), SCP, OVP (19 V) |
| Obudowa / Montaż | Szary ABS (5U), IP20, na szynę DIN |
| Wymiary (D × S × W) | 90 × 93 × 56 mm |
| Waga | 255 g |
| Przyłącza | Zaciski śrubowe |
| Gwarancja | 5 lat |
| EAN | 5904139615300 |