| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 24 V |
| Znamionowy prąd obciążenia | 6,25 A |
| Znamionowa moc wyjściowa | 150 W |
| Znamionowy zakres napięć wejściowych | 100–240 VAC |
| Pobór mocy bez obciążenia | 0,5 W |
| Maks. wartość napięcia tętnień i szumów w napięciu wyj. | 150 mVp-p |
| Zabezpieczenia zwarciowe wyjścia | Tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe wyjścia | 120–140% |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe wyjścia | 36 V |
| Zabezpieczenie przepięciowe wejścia | Tak |
| Zakres temperatur pracy | –20ºC do +70ºC |
| Zgodność z normami w zakresie bezpieczeństwa | EN62368–1 |
| Zgodność z normami w zakresie EMC | EN55032 Klasa B, EN61000-4-2,-3,-4,-5,-6,-8,-11 |
| Wymiary | 105 × 58 × 90 mm |
| Waga | 270 g |
| Przyłącze wyjściowe | Podwójny zacisk śrubowy |
| Przyłącze wejściowe | Zacisk śrubowy |
| Obudowa | Szara z tworzywa ABS – IP20 |