| Nazwa parametru | Wartość |
| Znamionowe napięcie wejściowe | 100 – 240 VAC |
| Dopuszczalny zakres wejściowy | 90 – 264 VAC, 127 – 370 VDC |
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 24 V |
| Regulacja napięcia (trymer) | 23 – 26 V |
| Znamionowy prąd obciążenia | 20 A |
| Znamionowa moc wyjściowa | 480 W |
| Współczynnik mocy (PFC) | Tak (0,94) |
| Sprawność konwersji (typ.) | 93% |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 120–150%, Tryb stałego prądu wyjściowego |
| Zakres temperatur pracy | –20ºC do +70ºC (derating powyżej 45ºC) |
| Sposób chłodzenia | Swobodny obieg powietrza |
| Obudowa / Montaż | Metalowa IP20, na szynę DIN |
| Wymiary (S × W × G) | 85 × 125 × 129 mm |
| Waga | 1500 g |
| Przyłącza | Zaciski śrubowe (podwójne na wyjściu) |
| Miejsce produkcji / Gwarancja | Chiny / 5 lat |
| EAN | 5904139615249 |