| Nazwa parametru | Wartość |
| Znamionowe napięcie wejściowe | 100 – 240 VAC |
| Dopuszczalny zakres wejściowy | 90 – 264 VAC, 127 – 370 VDC |
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 12 V |
| Regulacja napięcia (trymer) | 11 – 14 V |
| Znamionowy prąd obciążenia | 10 A |
| Znamionowa moc wyjściowa | 120 W |
| Maksymalne tętnienia i szumy | 100 mVp-p |
| Zabezpieczenie wyjścia | Zwarciowe, OCP (120–150%), OVP (16 V), Typ Hiccup |
| Zabezpieczenie termiczne | Tak, realizowane przez kontroler |
| Zakres temperatur pracy | –20ºC do +70ºC (derating powyżej 45ºC) |
| Sposób chłodzenia | Swobodny obieg powietrza |
| Obudowa / Montaż | Metalowa IP20, na szynę DIN |
| Wymiary (S × W × G) | 40 × 125 × 113 mm |
| Waga | 600 g |
| Przyłącza | Zaciski śrubowe (podwójne na wyjściu) |
| Miejsce produkcji / Gwarancja | Chiny / 5 lat |
| EAN | 5904139615201 |