| Nazwa parametru | Wartość |
| Znamionowe napięcie wejściowe | 230 VAC |
| Zakres napięć wejściowych | 220 – 240 VAC |
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 12 V |
| Znamionowy prąd obciążenia | 5 A |
| Znamionowa moc wyjściowa | 60 W |
| Maksymalne napięcie tętnień i szumów | 200 mVpp |
| Zabezpieczenie wyjścia | OCP (115–145%), SCP, OVP (16 V), Typ Hiccup |
| Zabezpieczenie przed przepięciem | Tak, warystorowe |
| Zakres temperatur pracy | –20ºC do +45ºC |
| Sposób chłodzenia | Swobodny obieg powietrza |
| Obudowa | Biała z tworzywa ABS, IP67 |
| Wymiary (D × S × W) | 150 × 41 × 30 mm |
| Waga | 300 g |
| Przyłącze wejściowe | Przewód 2 × 0,75 mm², 0,2 m, izolacja PVC |
| Przyłącze wyjściowe | Przewód AWG18/20 UL2464, 0,2 m |
| MTBF | 200 000 h, 25ºC |
| Miejsce produkcji | Chiny |
| Gwarancja | 5 lat |
| EAN | 5904139613467 |