| Nazwa parametru | Wartość |
| Znamionowe napięcie wejściowe | 230 VAC |
| Zakres napięć wejściowych | 220 – 240 VAC |
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 12 V |
| Znamionowy prąd obciążenia | 12,5 A |
| Znamionowa moc wyjściowa | 150 W |
| Maksymalne napięcie tętnień i szumów | 200 mVpp |
| Zabezpieczenie wyjścia | OCP (105–145%), SCP, OVP (16 V), Charakterystyka prostokątna |
| Zabezpieczenie przed przepięciem | Tak, warystorowe |
| Zakres temperatur pracy | –20ºC do +45ºC |
| Sposób chłodzenia | Swobodny obieg powietrza |
| Obudowa | Biała z tworzywa ABS, z dodatkową osłoną złączy |
| Wymiary (D × S × W) | 180 × 65 × 32 mm |
| Waga | 448 g |
| Przyłącze wejściowe | Zaciski śrubowe 0,75 – 1,5 mm² |
| Przyłącze wyjściowe | Zaciski śrubowe 2,0 – 2,5 mm² |
| Miejsce produkcji | Chiny |
| Gwarancja | 5 lat |
| EAN | 5904139614075 |