Profesjonalny zasilacz E65P-6524 dostarcza napięcie 24 V przy prądzie 2,7 A, spełniając surowe normy efektywności energetycznej DoE Level VI. Dzięki solidnej obudowie z tworzywa ABS, sygnalizacji LED oraz 3-pinowemu gniazdu zasilania, stanowi niezawodne rozwiązanie do zaawansowanych systemów oświetleniowych i przemysłowych.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 24 V |
| Znamionowy prąd obciążenia | 2,7 A |
| Znamionowa moc wyjściowa | 65 W |
| Znamionowy zakres napięć wejściowych | 100–240 VAC |
| Średnia sprawność konwersji energii | 91% |
| Maksymalny pobór mocy bez obciążenia | 0,18 W |
| Zabezpieczenia wyjścia | OCP (125–150%), SCP, OVP |
| Zabezpieczenie termiczne / Przepięciowe | Tak / Warystorowe |
| Wymiary | 121 × 53 × 31 mm |
| Waga | 215 g |
| Przyłącze wyjściowe | DC Jack 2,1 × 5,5 × 10 mm (Plus w środku) |
| Przyłącze wejściowe | Gniazdo IEC C14 (3-pin) |
| Gwarancja / MTBF | 5 lat / 100 000 h |