Zasilacz desktopowy E65P-6512 o mocy 65 W oferuje stabilny prąd wyjściowy o natężeniu 5,4 A oraz wyjątkowo wysoką sprawność energetyczną na poziomie 91%. Urządzenie wyposażone w gniazdo IEC C14 zapewnia bezpieczne połączenie z uziemieniem oraz pełną ochronę przed przepięciami i przegrzaniem, co potwierdza 5-letnia gwarancja.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 12 V |
| Znamionowa moc wyjściowa | 65 W |
| Znamionowy prąd obciążenia | 5,4 A |
| Znamionowy zakres napięć wejściowych | 100–240 VAC |
| Średnia sprawność konwersji energii | 91% |
| Maksymalny pobór mocy bez obciążenia | 0,18 W |
| Zabezpieczenia wyjścia | OCP (125–140%), SCP, OVP |
| Zabezpieczenie termiczne / Przepięciowe | Tak / Warystorowe |
| Wymiary | 121 × 53 × 31 mm |
| Waga | 215 g |
| Przyłącze wyjściowe | DC Jack 2,1 × 5,5 × 10 mm (Plus w środku) |
| Przyłącze wejściowe | Gniazdo IEC C14 (3-pin) |
| Gwarancja / MTBF | 5 lat / 100 000 h |