Wersja neutralna (4000 K) to lider wydajności w całej serii, osiągający aż 140 lm/W. Jest to idealna taśma do nowoczesnych biur i kuchni, gdzie wierność kolorów (CRI 90) jest kluczowa dla komfortu pracy. Dzięki zasilaniu 24 V, taśma ta może być stosowana w bardzo długich odcinkach przy jednostronnym zasilaniu, zachowując idealnie równomierną jasność na całej długości.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Neutralna (Natural White) |
| Temperatura barwy światła (CCT) | 4000 K |
| Napięcie zasilania | 24 V DC |
| Moc zasilania (na metr) | 4,8 W |
| Strumień świetlny z metra (typ.) | 670 lm |
| Wydajność świetlna z wata (typ.) | 140 lm/W |
| Współczynnik CRI (min.) | 90 (R9 > 90) |
| Typ diody / Liczba diod na metr | 2835 / 120 szt. |
| Długość sekcji cięcia | 8,33 mm |
| Laminat podłożowy FPC (miedź) | 3 oz (potrójna miedź) |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Żywotność L80 (w temp. 25ºC) | 100 000 h |
| Gwarancja | 7 lat |
| EAN | 5904139613344 |