Taśma ELS-0524-27K20 o barwie 2700 K emituje klasyczne, bardzo ciepłe światło, które idealnie imituje tradycyjną żarówkę wolframową. Wysoki parametr CRI > 90 sprawia, że kolory we wnętrzu wyglądają naturalnie i żywo. Dzięki unikalnej sekcji cięcia co 8,33 mm, taśma pozwala na najbardziej precyzyjne dopasowanie długości w każdym profilu aluminiowym, eliminując ciemne strefy na końcach.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Bardzo ciepła (Extra Warm White) |
| Temperatura barwy światła (CCT) | 2700 K |
| Napięcie zasilania | 24 V DC |
| Moc zasilania (na metr) | 4,8 W |
| Strumień świetlny z metra (typ.) | 570 lm |
| Wydajność świetlna z wata (typ.) | 120 lm/W |
| Współczynnik CRI (min.) | 90 (R9 > 90) |
| Typ diody / Liczba diod na metr | 2835 / 120 szt. |
| Długość sekcji cięcia | 8,33 mm |
| Laminat podłożowy FPC (miedź) | 3 oz (potrójna miedź) |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Żywotność L80 (w temp. 25ºC) | 100 000 h |
| Gwarancja | 7 lat |
| EAN | 5904139613573 |