Wersja o barwie 3000 K to “koń roboczy” dla oświetlenia głównego. Oferuje imponujący strumień 1820 lm/m, co pozwala na pełne oświetlenie pomieszczeń wyłącznie przy użyciu taśmy LED ukrytej w sufitach podwieszanych. Termoprzewodząca taśma 3M oraz gruby laminat zapewniają bezpieczeństwo pracy przy wysokiej mocy, a ultra-krótka sekcja cięcia (6,25 mm) gwarantuje perfekcyjne wykończenie linii świetlnej w każdym narożniku.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Ciepła (Warm White) |
| Temperatura barwy światła (CCT) | 3000 K |
| Napięcie zasilania | 24 V DC |
| Moc zasilania (na metr) | 14,4 W |
| Strumień świetlny z metra (typ.) | 1820 lm |
| Wydajność świetlna z wata (typ.) | 125 lm/W |
| Współczynnik CRI (min.) | 90 |
| Typ diody / Liczba diod na metr | SMD 2835 / 160 szt. |
| Długość sekcji cięcia | 6,25 mm |
| Laminat podłożowy FPC (miedź) | 3 oz (potrójna miedź) |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Żywotność L80 (w temp. 25ºC) | 100 000 h |
| Gwarancja | 7 lat |
| EAN | 5904139613382 |