Taśma ELS-1524-27K20 o barwie 2700 K to potężne źródło światła o charakterystyce tradycyjnej żarówki. Dzięki gęstemu upakowaniu diod (160 szt./m) oraz podłożu miedzianemu o grubości 3 oz, taśma ta dostarcza jednolite światło bez widocznych punktów nawet w bardzo płytkich profilach. Jest to idealny wybór do reprezentacyjnych salonów i hoteli, gdzie luksusowa barwa światła musi iść w parze z wysokim natężeniem oświetlenia.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Bardzo ciepła (Extra Warm White) |
| Temperatura barwy światła (CCT) | 2700 K |
| Napięcie zasilania | 24 V DC |
| Moc zasilania (na metr) | 14,4 W |
| Wydajność świetlna z wata (typ.) | 115 lm/W |
| Współczynnik CRI (min.) | 90 |
| Typ diody / Liczba diod na metr | SMD 2835 / 160 szt. |
| Długość sekcji cięcia | 6,25 mm |
| Laminat podłożowy FPC (miedź) | 3 oz (potrójna miedź) |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Żywotność L80 (w temp. 25ºC) | 100 000 h |
| Gwarancja | 7 lat |
| EAN | 5904139613658 |