Taśma ELS-1024-30K20 to profesjonalne źródło światła o barwie 3000 K, oferujące wysoką jasność przy zachowaniu pełnego komfortu wizualnego. Potrójna warstwa miedzi (3 oz) w podłożu FPC pełni rolę radiatora, co w połączeniu z termoprzewodzącą taśmą 3M pozwala na stabilną pracę nawet przy pełnej mocy 9,6 W/m. Jest to doskonały wybór do oświetlenia głównego ukrytego w sufitach podwieszanych.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Ciepła (Warm White) |
| Temperatura barwy światła (CCT) | 3000 K |
| Napięcie zasilania | 24 V DC |
| Moc zasilania (na metr) | 9,6 W |
| Strumień świetlny z metra (typ.) | 1220 lm |
| Wydajność świetlna z wata (typ.) | 127 lm/W |
| Współczynnik CRI (min.) | 90 |
| Typ diody / Liczba diod na metr | SMD 2835 / 120 szt. |
| Długość sekcji cięcia | 8,33 mm |
| Laminat podłożowy FPC (miedź) | 3 oz (potrójna miedź) |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Żywotność L80 (w temp. 25ºC) | 100 000 h |
| Gwarancja | 7 lat |
| EAN | 5904139613368 |