Model o barwie 2700 K to idealne połączenie wysokiej mocy świetlnej (1100 lm/m) z nastrojową, bardzo ciepłą barwą. Dzięki wysokiemu wskaźnikowi oddawania barw (CRI 90) taśma ta doskonale eksponuje naturalne kolory drewna, tkanin i skóry, co czyni ją idealnym wyborem do luksusowych salonów i sypialni. Wyjątkowo gęsta sekcja cięcia umożliwia precyzyjny montaż w niestandardowych meblach.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Bardzo ciepła (Extra Warm White) |
| Temperatura barwy światła (CCT) | 2700 K |
| Napięcie zasilania | 24 V DC |
| Moc zasilania (na metr) | 9,6 W |
| Strumień świetlny z metra (typ.) | 1100 lm |
| Wydajność świetlna z wata (typ.) | 117 lm/W |
| Współczynnik CRI (min.) | 90 |
| Typ diody / Liczba diod na metr | SMD 2835 / 120 szt. |
| Długość sekcji cięcia | 8,33 mm |
| Laminat podłożowy FPC (miedź) | 3 oz (potrójna miedź) |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Żywotność L80 (w temp. 25ºC) | 100 000 h |
| Gwarancja | 7 lat |
| EAN | 5904139613610 |