Taśma ELS-1012-40K20 o barwie neutralnej (4000 K) oferuje najwyższy strumień świetlny w tej serii (1080 lm/m). Jest idealna do oświetlenia podszafkowego w kuchniach oraz głównych linii świetlnych w sufitach podwieszanych. Krótka sekcja cięcia (co 2,5 cm) pozwala na perfekcyjne docięcie taśmy do wymiaru profilu, a zaawansowany laminat 3 oz chroni diody przed przegrzaniem nawet przy intensywnej eksploatacji w zamkniętych przestrzeniach.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Neutralna (Natural White) |
| Temperatura barwy światła (CCT) | 4000 K |
| Napięcie zasilania | 12 V |
| Moc zasilania (na metr) | 9,6 W |
| Strumień świetlny z metra (typ.) | 1080 lm |
| Wydajność świetlna z wata (typ.) | 112 lm/W |
| Współczynnik odwzorowania barw CRI | 80 |
| Typ diody / Liczba diod na metr | 2835 / 120 szt. |
| Długość sekcji cięcia | 25 mm |
| Szerokość / Wysokość | 8 mm / 1,6 mm |
| Laminat podłożowy FPC (miedź) | 3 oz (potrójna miedź) |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Żywotność L80 (w temp. 25ºC) | 100 000 h |
| Liczba metrów na rolce | 25 m |
| Gwarancja | 3 lata |
| EAN | 5904139613863 |