Model ELS-1012-30K20 o barwie ciepłej (3000 K) to taśma LED klasy premium, stworzona do miejsc, gdzie wymagane jest mocne oświetlenie przy zachowaniu przytulnego klimatu. Dzięki zagęszczeniu diod do 120 szt./m, taśma eliminuje efekt “punktowości”, tworząc ciągłą łunę światła. Wyjątkowo gruby podkład miedziany (3 oz) oraz specjalistyczna taśma termoprzewodząca 3M zapewniają optymalne warunki termiczne, co przekłada się na ekstremalnie długi czas bezawaryjnej pracy.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Ciepła (Warm White) |
| Temperatura barwy światła (CCT) | 3000 K |
| Napięcie zasilania | 12 V |
| Moc zasilania (na metr) | 9,6 W |
| Strumień świetlny z metra (typ.) | 1060 lm |
| Wydajność świetlna z wata (typ.) | 110 lm/W |
| Współczynnik odwzorowania barw CRI | 80 |
| Typ diody / Liczba diod na metr | 2835 / 120 szt. |
| Długość sekcji cięcia | 25 mm |
| Szerokość / Wysokość | 8 mm / 1,6 mm |
| Laminat podłożowy FPC (miedź) | 3 oz (potrójna miedź) |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Żywotność L80 (w temp. 25ºC) | 100 000 h |
| Liczba metrów na rolce | 25 m |
| Gwarancja | 3 lata |
| EAN | 5904139613351 |