Model ELS-0512-40K20 emituje światło o barwie neutralnej (4000 K), która jest najbardziej zbliżona do naturalnego światła dziennego. Jest to najbardziej uniwersalna taśma z serii, charakteryzująca się najwyższą wydajnością świetlną (112 lm/W). Dzięki precyzyjnemu wykonaniu na laminacie 2 oz oraz sekcji cięcia co 5 cm, taśma ta stanowi doskonały wybór do oświetlenia zadaniowego w kuchniach, biurach oraz jako główne podświetlenie sufitowe, nie męcząc wzroku i wiernie oddając kolory otoczenia.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Neutralna (Natural White) |
| Temperatura barwy światła (CCT) | 4000 K |
| Napięcie zasilania | 12 V |
| Moc zasilania (na metr) | 4,4 W |
| Strumień świetlny z metra (typ.) | 490 lm |
| Wydajność świetlna z wata (typ.) | 112 lm/W |
| Współczynnik odwzorowania barw CRI (min.) | 80 |
| Typ diody / Liczba diod na metr | 2835 / 60 szt. |
| Długość sekcji cięcia | 50 mm |
| Szerokość / Wysokość | 8 mm / 1,6 mm |
| Laminat podłożowy FPC (miedź) | 2 oz (podwójna miedź) |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Żywotność L80 (w temp. 25ºC) | 60 000 h |
| Liczba metrów na rolce | 50 m |
| Gwarancja | 3 lata |
| EAN | 5904139614600 |