Wersja neutralna serii ELC-1024 łączy wysoką wydajność świetlną (950 lm/m) z nowoczesną barwą światła dziennego. Jest to idealna taśma do oświetlenia liniowego w kuchniach, łazienkach oraz biurach. Szeroki kąt świecenia (140º) sprawia, że światło rozchodzi się bardzo miękko, a technologia COB eliminuje konieczność stosowania mlecznych kloszy w celu rozproszenia punktów świetlnych, co zwiększa efektywny strumień światła w pomieszczeniu.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Neutralna (Natural White) |
| Temperatura barwy światła (CCT) | 4000 – 4200 K |
| Napięcie zasilania | 24 VDC |
| Moc zasilania (na metr) | 9,6 W/m |
| Strumień świetlny z metra (typ.) | 950 lm/m |
| Wydajność świetlna z wata (typ.) | 91 lm/W |
| Współczynnik odwzorowania barw CRI | 92 – 93 |
| Technologia / Liczba diod na metr | COB LED / 480 szt. |
| Długość sekcji cięcia | 50 mm |
| Szerokość / Wysokość | 8 mm / 1,6 mm |
| Kąt świecenia | 140º |
| Klasa szczelności | IP 20 |
| Żywotność L80 (w temp. 25ºC) | > 100 000 h |
| Liczba metrów na rolce | 10 m |
| EAN | 5904139610312 |