Wersja neutralna (4000 K) oferuje wysoką wydajność świetlną (96 lm/W) i krystalicznie czyste światło bez przebarwień. Jest to doskonały wybór do oświetlenia podszafkowego w kuchniach oraz nowoczesnych łazienkach. Szeroki kąt świecenia oraz technologia COB sprawiają, że światło miękko rozchodzi się po powierzchniach, nie męcząc wzroku i wiernie oddając kolory otoczenia (CRI 90).
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Neutralna (Natural White) |
| Temperatura barwy światła (CCT) | 4000 K |
| Napięcie zasilania | 12 V |
| Moc zasilania (na metr) | 8,5 W/m |
| Strumień świetlny z metra (typ.) | 820 lm/m |
| Wydajność świetlna z wata (typ.) | 96 lm/W |
| Współczynnik CRI (min.) | 90 |
| Technologia / Liczba diod na metr | COB / 320 szt. |
| Długość sekcji cięcia | 25 mm |
| Laminat podłożowy FPC (miedź) | 3 oz (potrójna miedź) |
| Klasa szczelności / Gwarancja | IP20 / 5 lat |
| Żywotność L80 (w temp. 25ºC) | 100 000 h |
| EAN | 5904139613856 |