Taśma COB o barwie 3000 K to idealne rozwiązanie do nastrojowego oświetlenia liniowego w sypialniach i salonach. Dzięki mocy 8,5 W/m generuje wyraźną łunę światła, która dzięki technologii COB jest całkowicie jednolita. Potrójna warstwa miedzi (3 oz) zapewnia doskonałą dystrybucję ciepła, co w połączeniu z taśmą 3M przekłada się na wysoką niezawodność, potwierdzoną 5-letnim okresem gwarancyjnym.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Ciepła (Warm White) |
| Temperatura barwy światła (CCT) | 3000 K |
| Napięcie zasilania | 12 V |
| Moc zasilania (na metr) | 8,5 W/m |
| Strumień świetlny z metra (typ.) | 750 lm/m |
| Współczynnik CRI (min.) | 90 |
| Technologia / Liczba diod na metr | COB / 320 szt. |
| Długość sekcji cięcia | 25 mm |
| Laminat podłożowy FPC (miedź) | 3 oz (potrójna miedź) |
| Klasa szczelności / Gwarancja | IP20 / 5 lat |
| Żywotność L80 (w temp. 25ºC) | 100 000 h |
| EAN | 5904139613849 |