| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 24 V |
| Znamionowy prąd obciążenia | 2,5 A |
| Znamionowa moc wyjściowa | 60 W |
| Znamionowy zakres napięć wejściowych | 100–240 VAC |
| Pobór mocy bez obciążenia | 0,4 W |
| Maks. wartość napięcia tętnień i szumów w napięciu wyj. | 150 mVp-p |
| Zabezpieczenia zwarciowe wyjścia | Tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe wyjścia | 120–140% |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe wyjścia | 32 V |
| Zakres temperatur pracy | Od 0 do +40ºC |
| Zgodność z normami w zakresie bezpieczeństwa | EN62368–1 |
| Zgodność z normami w zakresie EMC | EN55032 Klasa B, EN61000-4-2, EN61000-4-4, EN61000-4-5 |
| Wymiary | 90 × 58 × 52 mm |
| Waga | 185 g |
| Przyłącze wyjściowe | Podwójny zacisk śrubowy |
| Przyłącze wejściowe | Zacisk śrubowy |
| Obudowa | Szara z tworzywa ABS – IP20 – montaż szyna DIN TS35 mm |
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 12 V |
| Znamionowy prąd obciążenia | 4,5 A |
| Znamionowa moc wyjściowa | 54 W |
| Znamionowy zakres napięć wejściowych | 100–240 VAC |
| Pobór mocy bez obciążenia | 0,25 W |
| Maks. wartość napięcia tętnień i szumów w napięciu wyj. | 150 mVp-p |
| Zabezpieczenia zwarciowe wyjścia | Tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe wyjścia | 120–140% |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe wyjścia | 16 V |
| Zakres temperatur pracy | Od 0 do +40ºC |
| Zgodność z normami w zakresie bezpieczeństwa | EN62368–1 |
| Zgodność z normami w zakresie EMC | EN55032 Klasa B, EN61000-4-2, EN61000-4-4, EN61000-4-5 |
| Wymiary | 90 × 58 × 52 mm |
| Waga | 185 g |
| Przyłącze wyjściowe | Podwójny zacisk śrubowy |
| Przyłącze wejściowe | Zacisk śrubowy |
| Obudowa | Szara z tworzywa ABS – IP20 – montaż szyna DIN TS35 mm |