| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Typ przewodu | AC 2-PIN (płaski) |
| Przyłącze wejściowe | Wtyczka sieciowa PL (EU 2-pin) CEE 7/16 |
| Przyłącze wyjściowe | Wtyk urządzenia IEC320 C7 (tzw. “ósemka”) |
| Maksymalny prąd obciążenia | 2,5 A |
| Napięcie znamionowe | 250 VAC |
| Grubość żyły (Cu) | 2 × 0,5 mm² (dla dł. 1,2 m) / 2 × 0,75 mm² (pozostałe) |
| Materiał izolacji | PVC (polichlorek winylu) |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj żyły | Miedź klasy 5 (wielodrutowa) |
| Temperatura pracy | Od –25°C do +70°C |
| Gwarancja | 5 lat |