ESPE-24UN-W2E to niewielki i wydajny 24-watowy zasilacz wtyczkowy o uniwersalnym przeznaczeniu. Dostarcza 7 stabilizowanych napięć wyjściowych o wartości ustawianej obrotowym przełącznikiem (od 3 do 12 V). Jego konstrukcja bazuje na wysokiej jakości podzespołach elektronicznych pozwalających na ciągłą, długotrwałą pracę w każdych warunkach. Jest niezawodny i w pełni zabezpieczony przed przeciążeniem. Ma uniwersalne zastosowanie i znakomite parametry techniczne.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe (regulowane) | 3 V; 4,5 V; 5 V; 6 V; 7,5 V; 9 V; 12 V |
| Znamionowy prąd obciążenia | 2 A |
| Znamionowa moc wyjściowa | 24 W |
| Dopuszczalny zakres wejściowy | 90 – 264 VAC |
| Średnia sprawność konwersji | Do 87,5% (dla 12 V) |
| Tętnienia i szumy (maks.) | 100 mVp-p |
| Zabezpieczenia | Zwarciowe (SCP), Nadprądowe (OCP), Nadnapięciowe (OVP) |
| Przyłącze wyjściowe | Kabel 1 m + zestaw 6 wymiennych wtyków DC |
| Przekrój przewodu wyjściowego | 0,5 mm² (wzmocniony) |
| Wymiary / Waga | 92 × 46 × 36 mm / 142 g |
| Gwarancja | 2 lata |