ESPE-12UN-W2E to niewielki i wydajny 12-watowy zasilacz wtyczkowy o uniwersalnym przeznaczeniu. Dostarcza 7 stabilizowanych napięć wyjściowych o wartości ustawianej obrotowym przełącznikiem (od 3 do 12 V). Jego konstrukcja bazuje na wysokiej jakości podzespołach elektronicznych pozwalających na ciągłą, długotrwałą pracę w każdych warunkach. Jest niezawodny i w pełni zabezpieczony przed przeciążeniem. Ma uniwersalne zastosowanie i znakomite parametry techniczne.
| Nazwa parametru | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe (regulowane) | 3 V; 4,5 V; 5 V; 6 V; 7,5 V; 9 V; 12 V |
| Znamionowy prąd obciążenia | 1 A |
| Znamionowa moc wyjściowa | 12 W |
| Dopuszczalny zakres wejściowy | 90 – 264 VAC |
| Średnia sprawność | 83% |
| Pobór mocy bez obciążenia | 0,1 W |
| Zabezpieczenia | Zwarciowe (SCP), Nadprądowe (OCP), Nadnapięciowe (OVP) |
| Przyłącze wyjściowe | Kabel 1 m + zestaw 6 wymiennych wtyków DC |
| Polaryzacja | Plus w środku (Center Positive) |
| Klasa izolacji | II |
| Wymiary | 75 × 43 × 36 mm |
| Gwarancja | 3 lata |